O nas

Czym się zajmujemy

Nasza firma powstała w 1992 roku. Jest producentem kulki silikonowej i mebli tapicerowanych. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało przede wszystkim ciągłą realizacją najwyższych wymagań jakościowych, bogatym wzornictwem i umiejętnością spełniania oczekiwań naszych klientów. Prezentujemy Państwu naszą aktualną ofertę.
Znajdują się w niej kulka silikonowa-sztuczny puch i najpopularniejsze modele produkowanych przez nas mebli. Wszystkie prezentowane modele przedstawione zostały w jednym z wielu wariantów kolorystycznych. Zapewniamy bardzo bogaty wybór tkanin obiciowych, materiałów skóropodobnych skóry naturalne. Do produkcji mebli stosujemy różne gatunki drewna litego, które może zostać uszlachetnione kolorystycznie wg Państwa życzeń. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych lub prosimy
o kontakt telefoniczny.

KULKA SILIKONOWAMEBLE

Co nas wyróżnia

Staramy się wprowadzać do sprzedaży najwyższej jakości produkty i zarazem zapewnić ich przystępną cenę. Dobrze poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Jakość naszych produktów jest dla nas ważna jako kluczowa idea działalności i jako sposób na zapewnienie naszym Klientom tego, co najlepsze. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

JAKOŚĆ

Staramy się widzieć rzeczy tak, jak widzą je nasi klienci i użytkownicy, aby wciąż ulepszać nasze produkty i podnosić ich jakość.

DOŚWIADCZENIE

Firma powstała w 1992r., zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty z pełną gwarancją najwyższej jakości, bogatym wzornictwem i wysokim standardem.

SOLIDNOŚĆ

Nasi klienci mogą mieć pewność, że produkty naszej firmy zawsze będą działać niezawodnie i dokładnie. Zapewniamy je przez wysokie wymagania nakładane sobie, jak i naszym dostawcom.

TERMINOWOŚĆ

Dzięki wysokim standardom dotyczącym zarządzania i obsługą zapewniamy terminowość dostaw, co jest głównym czynnikiem wpływającym na satysfakcje firm korzystających z naszych usług.